Forum fotokluba Marin Getaldić iz Dubrovnika
Thursday Jan 18 2018 04:06:19 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: SMF - Just Installed!

Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Editiranje postova  (Read 1664 times)
Spex
Pentax filozof
Administrator
Novi korisnik

Marin Šperanda

View Profile WWW
« on: Thursday May 13 2010 20:52:33 »

Danas je Željko to dobro primijetio pa sam promijenio: postovi se više ne mogu editirati bilo kad, ve? u roku od 10 minuta nakon postanja. Ako se nešto falilo ili zaboravilo re?, mislim da je 10 minuta i više nego dovoljno da se ispravi/doda/makne...
Nakon 10 minuta post može editirati samo administrator. Ovo je napravljeno da se ne bi nakon nekog vremena zbog ko zna kakvih razloga editirali postovi i time ako ništa drugo, a bar narušio kontinuitet topica. Ili ako je netko prelajav pa mu padne napamet kasnije sakrivati "tragove"  Grin

Ustvari, Špex
gospar
250+

Željko Šoleti?

View Profile WWW
« Reply #1 on: Saturday Oct 16 2010 13:08:06 »

bilo bi dobro da se poruke sa atachmentima mogu editirati bar nekoliko dana, dok se malo ne naviknemo na ovaj forum, jer sam upravo primjetio da mi link na jednu fotografiju na radi onako kako sam zamislio
Night
Administrator
100+

Zlatko Barać

View Profile
« Reply #2 on: Monday Oct 18 2010 09:34:32 »

bilo bi dobro da se poruke sa atachmentima mogu editirati bar nekoliko dana, dok se malo ne naviknemo na ovaj forum, jer sam upravo primjetio da mi link na jednu fotografiju na radi onako kako sam zamislio

Evo isklju?io sam istek vremena editiranja, sad bi se postovi trebali uvijek mo?i editirati, bez obzira na to kad su poslani.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: