02.04.2011. Fotomaraton radionica i radna akcija :)

Pažnja, open in a new window. PDFIspisE-mail

Aktivnosti članova kluba nastavile su se  i ovu subotu. Od 9 - 12 h održan je prvi dio fotomaratona sa izuzetno velikim odazivom srednjoškolaca. Detalje oko fotomaratona možete pratiti na Facebook grupi Fotomaraton Dubrovnik 2011.
Drugi dio aktivnosti uslijedio je nakon toga. Pozvao nas je Maro, naš prijatelj i kolega koji nam je ustupio prostor na korištenje za potrebe kluba.
Organizirao je akciju čišćenja vrta pokraj kuće, kojoj smo se rado odazvali.
Uz smijeh i šalu, po lijepom vremenu, počupali smo korov, podšišali puzavice, skratili i učvrstili lozu na odrini, pomeli stazice, odnijeli smeće i ogladnili.
No, ne brinite se!  Maro, Mario i Eugen su se pobrinuli za nas.
Pripremili su roštilj, ispekli meso ( i ćevape i kobasice i piletinu) ispekli krumpire, napravili salatu, dok su mlade snage pripremile trpezu.
Hrane je bilo u izobilju, a ni pića nije nedostajalo...
... a da bi sve bilo savršeno za kraj su donijeli slastice dok su Mirjana i Branka sve to popratile fotografijama.
Bilo nam je lijepo i veselimo se slijedećoj akciji.
Pozdrav,
Branka