17.03.2011 Izbornom skupštinom proslavljen drugi rođendan

Danas je u velikoj dvorani Poslijediplomskog središta Foto klub Marin Getaldić održao Izbornu skupštinu. Za predsjednika je ponovo izabran Eugen Miljan, a za dopredsjednika Mario Miličević. Po završetku skupštine je prigodnim domjenkom proslavljena i druga obljetnica djelovanja novoobnovljenog kluba, nasljednika bivšeg Foto kino kluba Marin Getaldić, koji je radom zamro u doba Domovinskog rata.

Zajednička večer završena je tečajem digitalne obrade fotografija. Mario Miličević je prikazao rad u digitalnoj "tamnoj komori", kako bi članovi kluba mogli što bolje prirediti svoje fotografije za predstojeću državnu izložbu fotografije Koluri Dalmacije, koja će u organizaciji kluba biti održana u Sponzi.

Fotografija i tekst: Željko Tutnjević